• Wpisów: 69
  • Średnio co: 37 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 06:43
  • Licznik odwiedzin: 3 421 / 2626 dni
 
happykinia13
 
Hej !!!
Wczoraj byłam z Gold7, Malinką14 i Basią na dworze. Poszłyśmy na plac zabaw i zaczęłyśmy się bawić w Stop Ziemia. Potem zaczęło kropić i schowałyśmy się pod daszek i po chwili przestało kropić, więc postanowiłyśmy dalej się bawić. Gold7 i Malinka14 nie chciały grać bo wolały sobie pogadać. My takie trochę wkurzone i też nie grałyśmy bo to bezsensu łapać jedną osobę. Basia mówiła do Gold7, ale masz wielki nos a ja żeby było śmieszniej to potwierdziłam słowem: ,,potwierdzam". Zeszła z drabinek powiedziała ,,Wielkie dzięki" i sobie poszła do domu obrażona.
Zbytnio się tym nie przejęłyśmy no bo po co. Zawsze wytyka każdemu że zawsze szczelają co byle gówno że tak brzydko to nazwę a sama lepsza nie jest. Ja bym się o to nie obraziła, bo to jest bzdura. Trochę mnie wkurzyła tym, ale olałam to ! -,-. Poszłyśmy do sklepu i Basia kupiła takie długie rurki za 30 zł na początku zieloną. Była dosyć kwaśna, ale jak zjadłyśmy kupiła żółtą i tamta dopiero była kwaśna. Nie chciała już kupować bo wszystkich mdliło, więc się wstrzymałyśmy. Malinka14 poszła ok 19 do domu, bo obiecała siostrze że się z nią pobawi. Ja z Basią pochodziłyśmy i poszła też do domu kilka minut po 21.
Dzisiaj wstałam wyjątkowo wcześnie bo tata wyjeżdżał o 7:00 znów za granicę :(. Bardzo mi przykro było, ale już się zdążyłam przyzwyczaić. Jak zwykle łzy mi popłynęły ale cóż poradzić...
Dzisiaj prawdopodobnie pojadę do babci ok 16:00, a może zaraz pogram sobie w x-boxa. Jeszcze wyjdę na dwór z Basią i Martą.
Miałam zamiar oglądnąć sobie Zmierzch bo kocham ten film, ale może pod wieczór.
Tutaj kilka obrazków dla ulepszenia nastroju : P

Zmierzch1.jpg


Zmierzch2.jpg


Zmierzch3.jpg


Zmierzch4.jpg


To na tyle ^^
papa : ))
krecik : *

Nie możesz dodać komentarza.